Holdoversigt

Viser alle 20 resultater

  • Aerobic Step

    Tirsdag| 19.00-20.00
    Sted | Nydam Skolen
    Instruktør | Christina A. Larsen

    DKK 350,00DKK 450,00 Select options
  • Crossgym – Bakkensbro

    Mandag kl. 17.45-18.45.

    Sted: Gymnastiksalen, Bakkensbro Skole, Ullerup

    Instruktør Kari Pharao

     

    DKK 350,00DKK 450,00 Select options
  • CrossGym M/K – Nydamskolen

    Både inde og ude efter vejret.

    Tirsdag kl. 18.00-18.45.

    Sted: Gymnastiksalen Nydamskolen, Vester Sottrup.

    Instruktør Jutta Østergaard

     

     

    DKK 350,00DKK 450,00 Select options
  • Damemotion

    Mandag | 15.30- 16.30
    Sted | Nydamskolen
    Instruktør | Nicole Møller

    DKK 350,00DKK 450,00 Select options
  • Damer – Store bolde og elastikker

    Torsdag | 18.30-19.30
    Sted | Bakkensbro Skole
    Instruktør | Anne Østergaard

    DKK 350,00DKK 450,00 Select options
  • Dansemix & Retro-aerobic / MBL

    Søndag kl. 11.00-12.00.

    Sted: Gymnastiksalen Nydamskolen, Vester Sottrup.

    Instruktør Jutta Østergaard

     

    DKK 350,00DKK 450,00 Select options
  • Familiegymnastik 0-3 år + søskende

    Mandag| 16.30-17.15
    Sted | Nydamskolen

    Instruktør | Lotte Bohsen

    Hjælpeinstruktør: Emilie Bohsen

    DKK 450,00 Select options
  • Family Workout 0-6 år – Bakkensbro

    Tirsdag| 16.30-17.30
    Sted | Bakkensbro gl. Skole
    Instruktør | Trine Holm

    DKK 450,00 Select options
  • Megafræs – Piger og drenge 3-6 år

    Mandag | 16.45-17.45
    Sted | Blans – Eckersberg Børneunivers
    Instruktører | Anna Kirstine Lei & Cecilie Boysen
    Hjælpeinstruktører | Johannes Lei & Anne Ravn

    DKK 350,00 Select options
  • Outdoor cross, Bakkensbro

    Outdoor crossgym, Bakkenbro

    Mandag 17.00 – 17.45

    Fra uge 33-42

    Instruktør: Kari Pharao

     

    DKK 175,00 Select options
  • Pilates

    Torsdag | 19.00- 20.00
    Sted | Nydamskolen
    Instruktør | Elin Johannsen

    DKK 350,00DKK 450,00 Select options
  • Puls & styrke

    Torsdag | 18.00- 19.00
    Sted | Nydamskolen
    Instruktør | Christina A. Larsen

    DKK 350,00DKK 450,00 Select options
  • Rytmepower 4. kl. og opefter

    Onsdag 17.45 – 18-45

    Nydam Skolen

    Instruktør: Jutta Østergaard

     

     

    DKK 350,00 Select options
  • Seniorer/Damer

    Onsdag | 10.00-11.00
    Sted | Bakkebro gl. Skole
    Instruktør | Kamma Bonefeld

    DKK 350,00DKK 450,00 Select options
  • SGF minimix – 1.-3. kl. piger /drenge

    Torsdag| 15.30-16.45
    Sted | Nydamskolen
    Instruktører | Hanne Lindegaard
    Hjælpeinstruktører | Asthrid Lind & Anne Sofie Lei

    DKK 350,00 Select options
  • Spring 4-6 kl.

    Torsdag 16.45 – 18.00|
    Sted | Nydam Skolen
    Instruktør | Hanne Lindegaard

    Hjælpeinstruktører: Anne Sofie Lei & Katrine Jørgensen

     

    DKK 350,00 Select options
  • Spring/Rytme – Drenge og piger 0-3 kl.

    Mandag | 15.45-16.45
    Sted | Eckersberg Børneunivers
    Instruktører | Anna Kirstine Lei & Cecilie Boysen
    Hjælpeinstruktør: Anne Ravn

    DKK 350,00 Select options
  • Træls træning for seje mænd

    Torsdag | 20.00- 21.00
    Sted | Nydamskolen
    Instruktør | Svend Petersen

    DKK 350,00DKK 450,00 Select options
  • Turbo Kids – Piger og drenge 4-6 år.

    Mandag 17.15 – 18.15 hos instruktør – Lotte Bohsen

    Tirsdag 16.30 – 17.30 hos instruktør – Trine Holm

    Sted | Nydamskolen

     

     

    DKK 350,00 Select options
  • Yoga

    Mandag kl. 19.00-20.00

    Gymnastiksalen, Bakkensbro Gl. Skole, Ullerup

    Instruktør Anja Døj Jensen

     

    DKK 350,00DKK 450,00 Select options